Apartmány Padesátka

Bydlete na horách.
Bydlete ve stopě.

V Bedřichově

Bedřichov u Jablonce nad Nisou nebo Bedřichov v Jizerských horách nebo jednoduše Béďov je velmi dobře dopravně dostupným střediskem (cca hodinu jízdy z Prahy po dálnici D10), spojený silnicí jak s Jabloncem nad Nisou tak s Libercem, a při současném stále narůstajícím trendu aktivně tráveného volného času je ideálním místem pro pořízení bytu pro trvalé nebo druhé bydlení.

Bedřichov je centrem sportovního dění a místem konání mnoha sportovních akcí. Za největší z nich je jistě možné označit světově známý padesátikilometrový dálkový běh na lyžích již proslulá Jizerská padesátka, která je součástí světového seriálu Ski Classics.

Za sportem to nikdy nebylo blíž.

Apartmány Padesátka

Pro kohokoliv

Ať jste tedy běžci, běžkaři, cyklisté, turisté, koloběžkáři, rodiče, fotografové, houbaři, milovníci přírodních krás či zkrátka kdokoli, v Bedřichově se Vám bude líbit. Proč si to myslíme?

Protože Bedřichov:

  • je velmi dobře dopravně dostupný
  • je nástupním místem mnoha nejen turistických tras
  • je doslova rájem na zemi pro běžce, běžkaře a cyklisty, kteří zde najdou bezpočet tras pro své vyžití
  • je bezkonkurenční, co do počtu kilometrů upravovaných běžkařských tras
  • je centrem konání mnoha sportovních akcí nejen oblastního a celorepublikového ale i světového významu
  • je pro rodiče a zejména jejich děti vybaven lanovým parkem, sáňkovacím svahem, lyžařskou i běžkařskou školičkou... a vším, co k tomu patří.

Vedle nepopiratelného ráje běžkařů se v Bedřichově nacházejí v bezprostřední blízkosti projektu i sjezdové tratě. V létě se Bedřichov stává centrem horské cyklistiky. Nemůžeme však nechat stranou ani běžce, turisty, houbaře, fotografy a stále se rozmáhající koloběžkáře.

Jste profík nebo nadšený hobík nebo prostě máte rádi přírodu, pak je apartmán v projektu Apartmány Padesátka právě pro Vás.

Zobrazit apartmány

Kudy k nám

Apartmány Padesátka

AND Apartmány Padesátka s.r.o.

Zlatnická 1582/10, Nové Město, 110 00 Praha 1

IČ: 058 12 364

DIČ: CZ058 12 364

IDDS: 6q559p7